GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

GOSB KATILIMCILARI ULUS METAL'DE BİR ARAYA GELDİ

GOSB KATILIMCILARI ULUS METAL'DE BİR ARAYA GELDİ

15.06.2017GOSB katılımcıları 14 Haziran 2017 Çarşamba günü Ulus Metal San. ve Tic. A.Ş.’de bir araya geldi.

Sanayici Sohbetleri toplantıları bu kez, Ulus Metal San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Tunalılar ile Ali Emre Tunalılar ve Tuğba Tunalılar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Katılımcılar, yapılan sunum ve gruplar halinde gerçekleştirilen tesis ziyareti ile Ulus Metal firmasını yakından tanıma imkanı buldular. Toplantıya, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmaların temsilcilerinin yanısıra, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ile Gebze Teknik Üniversitesi akademisyenleri de katılım gösterdi. 

Toplantı, toplu fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.

*Bir sonraki toplantı, Temmuz ayı içinde, Karakaya 86 Katoforez Kaplama Kim. Mad. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.’de gerçekleştirilecektir.

Ulus Metal hakkında

Türkiye’nin lider vasıflı pres baskı sac parça üreticilerinden olan Ulus Metal 1970 yılında kurulmuştur. 2007 yılından beri Gebze Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 8000 m² kapalı alana sahip tesisinde, gün geçtikçe artan makine ve iş hacmi ile ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe olmak üzere, fren ve soğutma sistemleri üreticilerine hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine bugün faal olarak hizmet etmekte olduğu 1000'den fazla parçanın kalıplarının tamamı firma bünyesindeki kalıphanede üretilmiştir. Kalıp tasarım ve imalatındaki gücü, orijinal ekipman üreticilerinin projelerine tasarım aşamasında katılım şansını vermektedir. Geniş üretim ve kısa zamanda istenilen miktarda parça üretebilme kapasitesi Ulus Metal’in tercih edilen firma olmasını sağlamaktadır. Bugün, yetişmiş teknik kadrosu, yatırımları, en önemlisi müşteri odaklı şirket kültürü ile ağırlığını ihracat ve ana üretici firmalara yönelterek büyümeye devam ettirmeyi hedeflemektedir. Ulus Metal SGS tarafından ISO TS 16949:2009, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 sistemleri için belgelendirilmiştir.


Top