GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

GOSB’DA GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

GOSB’DA GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

20.06.2017Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nin (GOSB) geleneksel hale gelen iftar yemeği, 19 Haziran Pazartesi günü GOSB Yönetim Merkezi ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, Başkan Vekili Ümit Şişmanoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Bahri Büyükakçalı’nın ev sahipliğinde, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen iftar yemeğine, GOSB katılımcıları, Kocaeli, Gebze, Çayırova Protokolü, Çevre OSB Yönetim Kurulu Başkanları ve Bölge Müdürleri ile Bölge Müdürlüğü personeli katılım gösterdi.

Gebze İlçe Müftüsü Orhan Örnek tarafından yapılan dua ile başlayan, GOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ümit Şişmanoğlu’nun konuşması ile devam eden iftar yemeğinde, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapan ve 2016 yılında Anadolu’nun kültürel zenginliğini ve birleştirici ruhunu ortaya koyan çalışmalarından ötürü, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü’ne layık görülen, Prof. Dr. Erol Parlak da Anadolu ezgilerinden örnekler sundu.


Top