GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

SIEMENS CEO’SU HÜSEYİN GELİS GOSB’U ZİYARET ETTİ

SIEMENS CEO’SU HÜSEYİN GELİS GOSB’U ZİYARET ETTİ

24.02.2020Güçlü firmalarıyla marka değeri yüksek bir OSB olan GOSB, katılımcılarının yetkinliklerini, yine katılımcılarıyla paylaşarak yaygınlaştırma misyonuna örnek teşkil eden işbirliklerine devam ediyor.

GOSB katılımcılarından Siemens San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Hüseyin Gelis, Dijital Şebekeler Müdürü Hasan Ali Pazar ile birlikte 21 Şubat Cuma günü GOSB’u ziyaret etti.

GOSB Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Gezer, Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez, Bölge Müdür Yardımcısı Hülya Kaynak, Teknoloji Müdürü Engin Işık ve Teknoloji Yöneticisi Ozan Özdemir tarafından karşılanan Gelis’e, GOSB KULE’nin tanıtım sunumu yapıldı, veri merkezi hizmetleri anlatıldı.  GOSB ile Siemens arasında yürütülen projelerin de masaya yatırıldığı görüşmede, GOSB KULE’den sunulacak olan güçlü endüstri uygulamaları ve dijital hizmetler için Siemens’in açık hizmet Platform Hizmetlerinin (PaaS), GOSB Kule aracılığı ile GOSB sanayicileriyle paylaşılması ve yenilikçi bir geliştirme ortamı yaratılması da kararlaştırıldı.

Toplantı sonrasında, günün anısına Hüseyin Gezer ve Z. Nil Sönmez tarafından Gelis’e anı tabağı takdim edildi.


Top