GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

UMMAN SULTANLIĞI'NIN GOSB ZİYARETİ

UMMAN SULTANLIĞI'NIN GOSB ZİYARETİ

28.12.2021Umman Sultanlığı Heyeti, GOSB’u ziyaret etti.

Ticaret Bakanı Müsteşarı Asila Salim Sulaiman Al-Samsami, Özel Ekonomik Bölge Pazarlama Müdürü Jalal Abdul Karim Ali Al Lawati, Müsteşarlık Ofisi Direktörü Saif Mohammed Khalifa Al Rubai’Ey ve Özel Ekonomik Bölgeler ve Serbest Bölgeler Genel Kurumu Başkan Yardımcısı Ahmed Hassan Alawi Aldheeb Ba Omar’dan oluşan heyet, GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez, Bölge Müdür Yardımcısı Hülya Kaynak ve GOSB Hukuk Danışmanı Av. Abdülkadir Güzeloğlu tarafından karşılandı. Görüşmelerde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Av. Haşim Cihan Demirköprülü de yer aldı.

23 -25  Aralık tarihlerini kapsayan ziyaret programı çerçevesinde, görüşmelerine bir süredir devam edilen GOSB’un işbirliğinde Umman Sultanlığı’nda kurulması planlanan organize sanayi bölgesine yönelik yol haritası çizildi.

Ziyaret programı dahilinde,  GOSB katılımcılarından Gülçiçek Kimya ve Uçan Yağlar San. ve Tic. A.Ş. ile Onko İlaç San. ve Tic. A.Ş. de ziyaret edildi, olası işbirlikleri görüşüldü.


Top