GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

“OSB’LER ORTAK AKIL” TOPLANTILARININ İLK’İ GOSB’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

“OSB’LER ORTAK AKIL” TOPLANTILARININ İLK’İ GOSB’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

09.04.2018“OSB’ler Ortak Akıl” toplantılarının ilki, 3 Nisan 2018 tarihinde Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde yapıldı.

Organize Sanayi Bölgelerinin Rekabet Stratejilerinin konuşulduğu ve stratejik eylem planlarının çıkartıldığı Gebze Organize Sanayi Bölgesi liderliğinde, Halkbank Çözüm Ortaklığında,  Turkishtime Ekonomi Dergisi tarafından düzenlenen toplantı, Prof. Dr. Kerem Alkim moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım ile Halkbank Kobi Pazarlama-1 Daire Başkanı Murat Ezer’in ev sahipliği yaptığı toplantıya, Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcısı Dr. Celal Sami Tüfekçi, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü ve aynı zamanda ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün, ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Çelik ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nin önde gelen kanaat önderleri katılarak değerli fikirlerini paylaştılar.

Türkiye ekonomisine yön veren sektör liderlerinin bir araya geldiği Ortak Akıl Toplantıları geleceğe ilişkin öngörülerde bulunmak, yarına yön verecek yeni eğilimleri belirlemek ve güncel sorunları masaya yatırarak çözüm yolları konusunda fikir birliği oluşturmak için ideal bir platform niteliği taşımaktadır.

Top