GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

GOSB, “YILIN EN İYİ BT YÖNETİŞİM PROJESİ” ÖDÜLÜNÜ ALDI

GOSB, “YILIN EN İYİ BT YÖNETİŞİM PROJESİ” ÖDÜLÜNÜ ALDI

25.04.2017GOSB,  ABD merkezli market araştırmaları şirketi International Data Corporation (IDC) tarafından düzenlenen 8. IDC Türkiye CIO Summit 2017’de, “GOSB Kule-Gebze Organize Sanayi Akıllı Bölgesi” projesi ile Kamu Özel dalında “Yılın En İyi BT Yönetişim Projesi” ödülüne layık bulundu.

Bu yıl sekizincisi düzenlenen IDC Türkiye CIO zirvesi, 23-25 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort’te, 400’e yakın katılımcıyla gerçekleştirildi. "Yılın En Yenilikçi Projesi", "Yılın En İyi Değişim Yönetimi Projesi", "Yılın En İyi BT Yönetişim Projesi", "Yılın En İyi İş Sonucu Üreten Projesi", "Yılın En İyi BT Maliyet Verimliliği Projesi", "Yılın CIO Profili" kategorilerinde ödül kazananlara ödülleri, 24 Nisan 2017 tarihinde düzenlenen törenle verildi. 

65 firmadan 88 projenin yarıştığı zirvede, Türkiye’nin önde gelen kıdemli ve deneyimli IT profesyonelleri tarafından oluşturulan jürinin değerlendirmeleri sonucunda, GOSB, “GOSB Kule-Gebze Organize Sanayi Akıllı Bölgesi” projesi ile Kamu Özel dalında “Yılın En İyi BT Yönetişim Projesi” ödülünü alarak, önemli bir başarıya daha imza attı. GOSB Bölge Müdürlüğünü temsilen Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez, BT Müdürü Engin Işık, Kurumsal İletişim Yöneticisi Meral Ünver’in katıldığı törende ödülü, GOSB Bölge Müdürlüğü adına BT Müdürü Engin Işık aldı.


Top