GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

GOSB, 3. SEVİYE ACİL DURUM TATBİKATI YAPILDI

GOSB, 3. SEVİYE ACİL DURUM TATBİKATI YAPILDI

24.12.2020Bölgeyi etkileyebilecek bir afet veya acil durumda, afet/acil durum sırası ve sonrasındaki aksiyonların doğru yönlendirilmesi amacıyla yapılan 3. Seviye acil durum tatbikatı başarıyla tamamlandı.

24 Aralık 2020 Perşembe günü, GOSB katılımcılarından Kaya Yapı firmasına ait eğitim alanında, GOSB İtfaiye ve Acil Durum Ekipleri, GEPOSB İtfaiye Ekibi, 112 ASHİ Gebze 6 nolu istasyonu ve OVAM Ambulans personellerinin katılımı ile gerçekleştirilen geniş kapsamlı 3. seviye acil durum tatbikatına, GOSB katılımcılarından 14 işletmenin 24 personeli gözlemci olarak katıldı.  Tatbikatta yangın, enkazdan kurtarma, kimyasal dökülme, yüksekten kurtarma ve ilk yardım konuları ele alındı. Tatbikat sonrasında, tüm katılımcılar ile birlikte fikir alışverişi ve değerlendirme toplantısı yapıldı. 

GOSB Acil Eylem Planı kapsamında yapılan, tatbikata katılan GOSB İtfaiye, Çevre, Elektrik, Doğalgaz, Güvenlik, Lojistik, Yapı kontrol ekipleri, GEPOSB İTFAİYE ekipleri, OVAM Ambulans ile Gebze 6 nolu ASHİ 112 ekiplerine katılımlarından ve tatbikatta göstermiş oldukları özverili çalışma,  dayanışma ve yardımlarından ötürü teşekkür ederiz. 


Top