GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

GOSB FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON BELLİ OLDU

GOSB FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON BELLİ OLDU

28.04.2019GOSB bünyesinde yer alan kuruluşlar arasındaki iletişimi güçlendirmek, tanışma ve dayanışmayı arttırmak amacıyla, 25 takımın katılımıyla gerçekleştirilen ve 8 hafta süren GOSB Futbol Turnuvası, 25 Nisan’da oynanan final karşılaşmasıyla sona erdi. Final maçında, SIEMENS ve TAYAŞ takımları karşı karşıya geldi ve zorlu mücadeleden galip çıkan taraf 3-2’lik skor ile SIEMENS takımı oldu.

Karşılaşma sonrasında, GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım ve GOSB Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez, turnuvaya katılan takımların temsilcilerine katılım sertifikalarını sundu, ardından turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan SIEMENS, ikinci olan TAYAŞ, üçüncü olan TORUN BAKIR ve en centilmen takım ödülüne layık görülen LEGRAND takımlarına kupaları ve hediye çeklerini, 22 golle gol kralı olan, BANT BORU firmasından Murat Yavuz'a hediye çekini takdim ettiler. 

Turnuvaya katılan tüm firmalarımıza ve organizasyonda emeği geçen tüm GOSB personeline teşekkür ediyor, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan SIEMENS, ikinci olan TAYAŞ, üçüncü olan TORUN BAKIR firmalarını kutluyoruz.
Top