GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

GOSB KATILIMCILARI APLUS FİRMASINDA BİR ARAYA GELDİ

GOSB KATILIMCILARI APLUS FİRMASINDA BİR ARAYA GELDİ

15.05.2017GOSB katılımcıları 11 Mayıs 2017 Perşembe günü APLUS Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş.’de bir araya geldi.

Sanayici Sohbetleri toplantıları bu kez, APLUS Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Candan Göksu, Hastane Direktörü Cemalettin Yılmaz ve Fabrika Direktörü Metehan Ünalan'ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Misafirlerin fuaye alanında karşılanması ile başlayan organizasyonda, Katılımcılar, Fabrika Direktörü Metehan Ünalan tarafından yapılan sunum ve gruplar halinde yapılan tesis ziyareti ile APLUS firmasını yakından tanıma imkanı buldular. Toplantıya, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmaların temsilcilerinin yanısıra, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün ve GTÜ akademisyenleri de katılım gösterdi. 

Toplantı, toplu fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.

*Bir sonraki toplantı, 14 Haziran 2017 tarihinde, Ulus Metal San. ve Tic .Ltd. Şti.’de gerçekleştirilecektir.

APLUS hakkında

APLUS Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş., Türkiye’de sektörün en dinamik ve en çağdaş kurumsal şirketi olan Acıbadem Sağlık Grubu’nun yapı taşlarından biri olarak 2006 yılında hayat bulmuştur.

GOSB’da faaliyet gösteren APLUS Hijyenik Çamaşır Yıkama Fabrikası, hastane sektörüne ait çamaşırların temizliğini 2006 yılından bu yana güvenilir bir biçimde sürdürmektedir.

APLUS GOSB Çamaşır Fabrikası, tam otomasyon sistemine sahip olup Avrupa'da 3, Türkiye'de ise bu sisteme sahip tek tesistir.


Top