GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

GOSB KATILIMCILARI, AGCO’DA BİR ARAYA GELDİ

GOSB KATILIMCILARI, AGCO’DA BİR ARAYA GELDİ

29.03.2018GOSB Katılımcıları 27 Mart Salı günü, AGCO Tarım Makineleri Ticaret Ltd. Şti.’nde bir araya geldi.

Her ay bir GOSB katılımcısının tesisinde gerçekleştirilen “Sanayici Sohbetleri” toplantılarının 2018 yılı üçüncü toplantısı, AGCO Tarım Makineleri Ticaret Ltd. Şti. Genel Müdürü Sayın İbrahim Aksoy’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmaların temsilcilerinin yanı sıra, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler de katılım sağladı.

Katılımcılara, firmanın genel tanıtımı yapıldıktan sonra, AGCO Tarım Makineleri Ticaret Ltd. Şti.’nin 2015 yılında başlatmış olduğu “Birlikte Büyüyelim” projesinin bir parçası olan, bayi yöneticilerinin geleneksel yönetim kalıplarından çıkarak, kendilerine ve şirketlerine ayna tutabilen, çeşitli performans kriterlerini (KPI’ları) ölçebilen ve analiz edebilen, ortak dili konuşabilen ve şirket çalışanlarını delege ederek tamamen yönetim odaklı birer iş adamı seviyesine çıkarma amacını taşıyan, DLDP (Bayi Liderlik Gelişimi Programı) eğitimi katılımcılara anlatıldı. Bu toplantı itibariyle, ev sahibi firmanın iyi uygulama örneklerinin katılımcılarla paylaşılması uygulamasına başlanmış olup, bu sayede firmaların birbirlerinin tecrübelerinden faydalanılmasının sağlanması hedeflenmektedir.

Toplantı organizasyonu, fotoğraf çekimi ve firma turunun ardından sona erdi.


Top