GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

GOSB KATILIMCILARI GÜLÇİÇEK KİMYA’DA BİR ARAYA GELDİ

GOSB KATILIMCILARI GÜLÇİÇEK KİMYA’DA BİR ARAYA GELDİ

14.04.2017Sanayici Sohbetleri toplantıları devam ediyor. GOSB katılımcıları bu kez, 13 Nisan 2017 Perşembe günü Gülçiçek Kimya ve Uçan Yağlar San. ve Tic. A.Ş.’de bir araya geldi.

Sanayici Sohbetleri toplantılarının dördüncüsü, Gülçiçek Kimya ve Uçan Yağlar San. ve Tic. A.Ş.’de Gülçiçek Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Gülçiçek, Gülçiçek Kimya Genel Müdürü Sibel Gülçiçek ve Genel Müdür Yardımcısı Hasan Çebi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Misafirlerin fuaye alanında karşılanması ve ürün showroomunun incelenmesi ile başlayan  organizasyona, firma gezisiyle devam edildi. Gülçiçek Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Gülçiçek tarafından, firmanın Konferans Salonu’nda yapılan sunumun ardından, toplantıya geçildi. Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün ile GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım’ın konuşmaları ve katılımcı firmaların kendilerini ve firmalarını tanıtmaları ile devam eden toplantıda, GOSB Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez tarafından, GOSB’un yurtdışı yatırımları ve bu yatırımların ilk ayağı olan Tataristan’a kurulması planlanan GOSB modeli hakkında bilgi aktarıldı.

Tüm katılımcıların Gülçiçek ailesine teşekkür ettiği ve memnuniyetlerini ifade ettikleri organizasyon, toplu fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.

*Bir sonraki toplantı, 11 Mayıs 2017 tarihinde, Aplus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş.’de gerçekleştirilecektir.

Gülçiçek hakkında

Gülçiçek Firması yarım yüzyılı aşkın süredir insana odaklı ve çevreye saygılı duruşuyla yerel ve uluslararası pazarlar için esans ve hammadde üretimi yapmaktadır. 22. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödül Töreni’nde çevreye gösterdiği özenin karşılığı sonucu, Çevre Ödülüne layık bulunmuştur.


Top