GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

GOSB SUNDUĞU PROJESİYLE, MARKA’DAN DESTEK ALAN KURUMLAR ARASINDA YER ALDI

GOSB SUNDUĞU PROJESİYLE, MARKA’DAN DESTEK ALAN KURUMLAR ARASINDA YER ALDI

05.02.2019GOSB, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılı Kasım –Aralık dönemi Teknik Destek programı kapsamında, “Acil Durum Yönetim Planı Projesi Sanayide Güvenli Yaşam ve İş Sürdürülebilirliği” projesiyle, destek almaya hak kazanan kurumlar arasında yer aldı.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) 2018 yılı Teknik Destek Yılı Kasım-Aralık Dönemi başvuru sonuçları açıklandı. Bu kapsamda teknik destek programı kasım-aralık döneminde, 26 proje destekten faydalanabilecek. 

Destek almaya hak kazanan projelerin imza töreni, 28 Ocak Pazartesi günü MARKA’da gerçekleştirildi. Programa, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu’nun yanı sıra, projelerine destek almaya hak kazanan kurumların temsilcileri katılım gösterdi. GOSB’u temsilen ise Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez ve Proje Uzmanı Merve Özmen Önem programa katılım sağladı.

GOSB, “Acil Durum Yönetim Planı Projesi Sanayide Güvenli Yaşam ve İş Sürdürülebilirliği” projesi kapsamında, MARKA’nın sunacağı destekle, birçok afet türünde, afet öncesinde, esnasında ve sonrasında neler yapılması gerektiği ile ilgili eğitim düzenlenecektir. GOSB katılımcılarının da içinde yer alacağı bu eğitim ile bölgede afet bilincinin artırılması hedeflenmektedir. 


Top