GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

HABERTÜRK CANLI YAYINI GOSB’DAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HABERTÜRK CANLI YAYINI GOSB’DAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ

20.12.2018Habertürk TV, "Bakış" isimli programın canlı yayını, 19 Aralık Çarşamba günü GOSB Konferans Salonu'ndan gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü Hürriyet Yazarı Noyan Doğan’ın yaptığı, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ile Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ve FKB Faktoring Sektör Kurulu Başkanı M. Çağatay Baydar’ın konuşmacı olarak yer aldığı panel ve canlı yayın, 19 Aralık Çarşamba günü, GOSB Yönetim Merkezi ve Sosyal Tesisleri Konferans Salonu’nda yapıldı. 

“Kobilerle Güçlü ve Güvenli Yarınlara” organizasyonu kapsamında 2023 Türkiye İhracat Stratejisi ve Eylem Planı doğrultusunda, KOBİ’lerin finansmana erişim ve yararlanabilecekleri kaynak alternatiflerini artırmak adına Finansal Kurumlar Birliği’nin desteği ile gerçekleştirilen canlı yayın programına, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan’ın yanı sıra akademisyenler, GOSB  katılımcıları ve basın mensupları katılım gösterdi.Top