GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

OSB BÖLGE MÜDÜRLERİ GOSB’DA BİR ARAYA GELDİ

OSB BÖLGE MÜDÜRLERİ GOSB’DA BİR ARAYA GELDİ

19.04.2016OSB’lerin sorunlarının dile getirilmesi, çözümlerin önerilmesi ve bilgi alışverişinde bulunulması amacıyla, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın başkanlığında belirli periyodlarla bir araya gelen Kocaeli OSB’lerinin Bölge Müdürleri, bu kez Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bir araya geldiler. 18 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya, GOSB Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez ev sahipliği yaptı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ersan Aytaç, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Ayhan, KSO Genel Sekreteri Memet Barış Turabi, KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Ertuğrul Çetinkaya, Dilovası OSB Bölge Müdürü Serap Türker, Gebze Kimya İhtisas OSB Bölge Müdürü Deniz Delioğlu, Gebze Plastikçiler OSB Bölge Müdürü İrfan Ayar, Gebze Güzeller OSB Bölge Müdürü Edip Saatçioğlu, Gebze Makine İhtisas OSB Bölge Müdürü Yaşar Yalamanoğlu, Gebze İMES OSB Bölge Müdürü Direnç Özdemir, Alikahya OSB Bölge Müdürü Nevzat Göçer, Gebze Kömürcüler İhtisas OSB Bölge Müdürü Erhan Koray, Arslanbey OSB Bölge Müdürü Doğan Yıldırım ile Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ ve Dünya Gazetesi Kocaeli Temsilcisi Sabiha Toprak katılımda bulundular.

GOSB Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez’in sunumu ile başlayan toplantı, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ ile yapılan söyleşiyle devam etti. Toplantı, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Ayhan ve KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Ertuğrul Çetinkaya’nın konuya dair bilgi paylaşımları ile sonlandırıldı.
Top