GOSB

Türk Öğün, Çalış, Güven!

Haberler

VAHİT YILDIRIM, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NIN YENİ ÖĞRETMEN ODASI TANITIM TOPLANTISINDA YER ALDI

VAHİT YILDIRIM, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NIN YENİ ÖĞRETMEN ODASI TANITIM TOPLANTISINDA YER ALDI

05.09.2019GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, GOSB’un, destekçilerinden biri olduğu “Yeni Nesil Öğretmen odaları” projesinin tanıtım toplantısında yer aldı.

Projenin tanıtımı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından üç pilot okuldan biri olan Keçiören Yalçın Eskiyapan İlkokulu’nda yapıldı.

Toplantıya katılan GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım; Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bütçelerindeki en büyük bağış kalemlerinin tamamen eğitim odaklı olduğunu söyleyerek, Bakan Ziya Selçuk’un çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirtti.

Proje kapsamında, öğretmenlerin talepleri doğrultusunda hazırlanan odalarda; bireysel çalışmaya ve ekip çalışmasına elverişli çalışma alanları, dosya depolama alanları, geniş oturma alanları, şifreli-kilitli ve USB girişli priz sistemi bireysel dolaplar, toplantı masaları, mutfak alanı ve mutfak alanına konumlandırılmış mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi, tahta kalemiyle yazı yazmaya da imkân sağlayan mıknatıslı metal panolar, çiçek yetiştirilebilecek ve evcil hayvan beslenebilecek yaşam alanlarının yer aldığı belirtildi.

Top